Ремонт квартир в Одесі

Отримайте безкоштовний розрахунок ціни ремонтних робіт квартири та збережіть ваш бюджет завдяки акційним пропозиціям компанії!

Ремонт квартир

4 причини для початку роботи з ODSK

зателефонувати
 • УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ
  УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ

  Під час укладання договору ми прописуємо заздалегідь обумовлені терміни проведення ремонтних робіт та фактичну дату здачі об'єкту. Також до договору будуть внесені проміжні етапи із зазначенням їхньої тривалості та вартості. Наша компанія відповідально підходить до своєї роботи та взятих на себе зобов'язань, зазначених у Договорі. Ви можете забути про неякісне виконання робіт та інші негативні наслідки.

 • ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ
  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  Ми усвідомлюємо, як важливо для клієнтів знати термін завершення ремонтних робіт і тому робимо все можливе, щоб Ви могли вселитися в квартиру з ремонтом в обумовлені терміни. Усі дати ретельно розраховуються, відштовхуючись від обсягу робіт, стану об'єкта, з урахуванням термінів доставки матеріалів, кількість осіб у будівельній бригаді тощо.

 • ДОПОМОГА В ПОКУПЦІ МАТЕРІАЛІВ
  ДОПОМОГА В ПРИДБАННІ МАТЕРІАЛІВ

  Наші фахівці підкажуть які матеріали краще підібрати для тих чи інших робіт, залежно від специфіки та призначення приміщень. А також підкажуть, де Ви зможете придбати вибрані матеріали за вигідною ціною або зроблять це за Вас за попередньою домовленістю.

 • ТОЧНІСТЬ РОЗРАХУНКІВ
  ТОЧНІСТЬ РОЗРАХУНКІВ

  Кожен етап роботи та його вартість узгоджується з Вами завчасно та оплачується після закінчення робіт. Не треба одразу платити за всі етапи. Вартість матеріалів здійснюється також за фактом доставки їх на місце проведення робіт.

  Ціна ремонтних робіт буде розрахована максимально швидко та точно за наявності дизайн-проекту. На даний момент діє акція – 50% на дизайн – умови акції.

435

Ремонтів квартир

540

Розроблених дизайнів

23

Побудованих будинків та котеджів

більше
750

Задоволених клієнтів

РЕМОНТ КВАРТИР ВІД ОДСК - ЦЕ ВИГІДНО!

 • Контроль

  Вам більше не потрібно контролювати якість ремонтних робіт і своєчасність реалізації робіт. Ви завжди, за бажанням, можете звіритися з готовністю того чи іншого етапу, відповідно до встановлених у договорі крайніх термінів. Але навіть цього не доведеться робити, у зв'язку з тим, що на кожному нашому об'єкті є фахівець, який щодня стежить за якістю проведення ремонтних робіт, дотриманням термінів і керує всім процесом ремонту. Після закінчення кожного з етапів робіт, він повідомить вас про це і ви особисто зможете оцінити результат.

 • Післеремонтне прибирання

  Більше ніякого безладу та сміття після ремонту у Вашій квартирі. Після закінчення всіх ремонтних робіт будівельна компанія ОДСК проводить прибирання приміщень та важкодоступних місць, миття вікон та вивіз будівельного сміття. Адже набагато приємніше при заселенні займатися більш важливими справами, замість того, щоб думати, як відмивати та упорядковувати квартиру.

 • Доступність цін та безпека

  Наша компанія надає середньоринкову вартість на послуги, при цьому всі ремонтні роботи виконуються якісно з дотриманням обумовлених термінів і підкріплюються офіційним договором. Маловідомі фірми та приватні підрядники з ремонту не можуть запропонувати такі умови. Вам не доведеться турбуватися про збереження ваших речей, вони будуть там же де Ви їх і залишили або на місці заздалегідь обумовленому з Вами.

 • Рекомендації

  Після спільної роботи, наші клієнти радять ОДСК своїм рідним та знайомим. Залишають позитивні відгуки про виконані ремонтні роботи, високий рівень якості послуг та листи подяки для наших співробітників. Багато наших клієнтів звертаються до нас повторно при придбанні нової нерухомості або переїзді, щоб наша компанія зробила їхнє нове житло зручним, комфортним та стильним!

Ремонт квартир от одск - это выгодно!
Замовити ремонт квартири в Одесі

Відповіді на запитання, що часто задаються

Вартість ремонту квартир

Вартість ремонту від 1999 грн. за м² – «Акція – Прозора економія». Скористайтеся акційною пропозицією від компанії ОДСК та отримайте 30% знижки на послуги з ремонту.

Вартість ремонту «Все включено»

Ціна ремонту Під ключ складає 3899 грн. за м2. У цю вартість входять всі електромонтажні та сантехнічні роботи, укладання плитки та ламінату, доставка та підйом будівельних матеріалів, винесення та вивіз сміття та інші послуги, які економлять ваш час та гроші.

Ціни на окремі роботи

На цій сторінці надана докладна інформація щодо вартості всіх робіт: оздоблювальні; сантехнічні; електромонтажні.

Оплата одразу чи після закінчення ремонту?

Процес ремонту розбивається на етапи, які будуть зафіксовані у договорі. Вартість кожного етапу робіт узгоджується з Вами заздалегідь та оплачується після його завершення.

Яка тривалість ремонту?

Терміни щодо кожного проекту індивідуальні. Ми безкоштовно надамо точний розрахунок виходячи з отриманих від вас даних. Увага! У договорі буде вказано дедлайн, ми гарантуємо завершення робіт у зазначений термін.

Чи є відгуки від клієнтів?

Так, відгуки є. А також наші клієнти звертаються повторно при придбанні нової нерухомості чи переїзді. З останніми відгуками на сайті можна ознайомитись тут.

Art & Design

Майже для всіх слів «РЕМОНТ» звучить як страшний вислів!

І кожен, хто коли-небудь стикався з цим страшним «звіром», сьогодні згадує його як страшний сон!

Ми розповімо вам про те, як отримати справжнє задоволення від ремонту та насолодитися етапом від початку до кінця!

дивитися відео
+
Дайте відповідь на 5 питань щоб отримати кошторис на ремонт
 1. крок
 2. крок
 3. крок
 4. крок
 5. крок
отримати
закрити