Наша команда

ВЛАДИСЛАВ ДІДЕНКО:
«У НАШІЙ КОМПАНІЇ КЛІЄНТ ЗАВЖДИ ПРАВ»

За 12 років ОДСК зробила ремонт у 435 квартирах, розробила 540 дизайнерських концепцій, збудувала 23 будинки!

зв'язатися

На сьогоднішній день ОДСК є одним із лідерів ремонтно-будівельних компаній Одеси.

Все сталося випадково. 12 років тому я створив агенцію з працевлаштування. Тоді дев'ятий вал світової економічної кризи захлеснув й Україну. Рівень безробіття зріс утричі. В агентство у пошуках гідної роботи зверталося багато людей. Однак кількість вакансій була незрівнянно менша за кількість охочих. І в якийсь момент склалася така ситуація, що нам було все одно, чим займатися, оскільки ми могли закрити будь-який запит роботодавців висококваліфікованими кадрами. Будь то налаштовувати піаніно або замінювати проводку.

До складу команди ОДСК входять:

  • керуючі - 15 осіб
  • виконавці - 120 осіб
склад команди ОДСК

Наша команда фахівців

ОДСК - це висока якість, найкраща ціна та надійний сервіс. Будівництво — стресове поле, тому важливо, щоб вас вів добрий фахівець, який згладить усі кути: без них не обходиться. Клієнти можуть займатися своїми справами, віддати весь процес у надійні руки та бути впевненими в тому, що результат буде кращим, ніж вони бажали.

Плани на майбутнє

Плани на майбутнє:

У пріоритеті відкриття відділень ОДСК у регіонах. Якщо заглибитись і відповісти чесно, ось без жодної іронії — це наша місія. Є вчителі – це культурний пласт нашого суспільства, а є будівельники – представники робітничого класу. І я хочу зруйнувати стереотип, що існує навколо цієї професії, і роботою ОДСК довести, що хороші фахівці в цій сфері є, хоча їх взагалі усі лають. Я якийсь час тому, їх теж лаяв. Мало того, я просто був у шоці. Є приказка: «Хто змішує горілку з пивом до 20, той змішує пісок з цементом після 25». Хочу сказати, що вона застаріла.

Зараз молоді хлопці йдуть працювати у ремонтно-будівельну сферу не від безвиході, а тому, що хороший будівельник може заробляти великі гроші. Кваліфіковані майстри отримують високу зарплату, як і моряки, але при цьому вони завжди поряд зі своєю родиною.

Популярне уявлення людей про будівельника часто зводиться до того, що це п'яні робітники в брудних комбінезонах, які копають ями лопатами. Моя місія – зруйнувати цей міф. Це престижна професія, і її не треба соромитись.

Менеджери Одеської ремонтно-будівельної компанії «ОДСК» допоможуть вам у виборі тих або інших матеріалів, які вам знадобляться при євроремонті квартири в Одесі, а також допоможуть вам визначитися з дизайном вашої квартири.

зв'язуватися
+
Дайте відповідь на 5 питань щоб отримати кошторис на ремонт
  1. крок
  2. крок
  3. крок
  4. крок
  5. крок
отримати
закрити