Будівництво будинків в Одесі

Будівництво приватного будинку або котеджу з компанією ODSK
Будівництво приватного будинку або котеджу з компанією ODSK
Збудуйте будинок з одеською будівельною компанією ОДСК — це якісно виконані роботи та здавання об'єкту вчасно. Живіть з комфортом в Одесі!
ЗАЛИШТЕ НАМ ВАШУ ЗАЯВКУ І З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ МЕНЕДЖЕР
Будівництво будинків в Одесі

Стати власником власного будинку і нарешті, перебратися з душної квартири - мрія багатьох. Але ті, хто хоч раз стикався з питаннями будівництва, знають, що навіть за наявності цілком певних вимог, сформованої картинки та бачення, яким має бути ідеальний будинок, без залучення фахівців, які знаються на всіх тонкощах і нюансах цього клопіткого та складного процесу, кінцевий підсумок може виявитися абсолютно непередбачуваним.

Будівництво будинків не терпить відсутністі професіоналізму.

Замість комфортного та зручного житла перед недосвідченим забудовником опиниться будівля, яка потребує безліч доробок, що тягнуть за собою масу додаткових і дуже значних витрат. Неважливо це буде реконструкція старої будівлі або будівництво будинку з нуля.

Будівництво будинків в Одесі
Сучасні технології будівництва приватного будинку

Сучасні технології будівництва приватного будинку - мінімум вкладень, максимум можливостей!

Будівництво будинків – завдання, що вимагає професійного експертного підходу, вирішення безлічі завдань та опрацювання величезної кількості деталей. Тільки дотримання всіх параметрів та відповідальний підхід дозволять гладко пройти через трудомісткий процес облаштування майбутнього житла.

Використання сучасних технологій, нових прийомів, удосконалених матеріалів, звичайно, полегшує завдання, але чималою мірою успішний результат залежить і від вибору організації, фахівці якої зможуть швидко та якісно організувати та провести повний обсяг робіт.

Замовити
ODSK – професійне будівництво будинків під ключ в Одесі

Найчастіше більшість компаній пропонує один або кілька видів послуг:

 • Будівництво будівель;
 • Архітектурне проектування;
 • Проведення геодезичних досліджень ґрунту;
 • Ландшафтний дизайн.
Професійне будівництво будинків під ключ в Одесі

Залучати спеціалістів окремого профілю дуже невигідно. У такому разі вартість будівництва будинку збільшується у два, а то й тричі.
Відмінною рисою компанії ОДСК є комплексний підхід до проведення робіт.

Будівництво котеджів та будівництво будинків під ключ в Одесі включає такі послуги:

 1. Розробка проекту;
 2. Створення кошторису – на даному етапі ви дізнаєтесь, скільки коштує збудувати будинок під ключ;
 3. Закладка основи;
 4. Допомога у підборі оздоблювальних та будматеріалів, сантехніки;
 5. Внутрішні монтажні роботи;
 6. Установка інженерних систем та комунікацій, сантехніки, електроустаткування;
 7. Повне внутрішнє оздоблення;
 8. Утилізація будівельного сміття;
 9. Допомога у розміщенні меблів та техніки;
 10. Ландшафтні роботи.

Ми пропонуємо не просто будівництво будинків, а підтримку на всіх етапах проектування та зведення будівлі, починаючи від вибору зовнішнього вигляду житла, закінчуючи оформленням прибудинкової території. Підкажемо з чого побудувати будинок, як правильно оформити внутрішній простір, підвести комунікації, які підібрати будівельні та оздоблювальні матеріали, а також сантехніку, щоб знизити вартість будівництва будинку.

Ми чекаємо Вашу заявку

Скільки коштує будинок побудувати – будівництво будинків під ключ в Одесі

На ціну будівництва будинку впливає безліч різних аспектів:
Вид проекту
Розміри будинку і складність використаних архітектурних елементів
Дорожнеча використовуваних матеріалів
Якість грунту, на якому планується побудувати будинок
Підбір дизайну
Ціна інженерних комунікацій

Що необхідно враховувати, щоб збудувати дім недорого

Більшість людей, які вперше стикаються з будівництвом котеджів, роблять одну з найпоширеніших помилок. Прагнучи побудувати будинок недорого, спочатку звертається до проектувальників для оформлення проекту, а вже потім із готовим планом йдуть у будівельну організацію. На думку не дуже обізнаних у цьому питанні обивателів, дана тактика дозволяє зменшити витрати, заощадити на будівництві будинку.

Подібний підхід докорінно невірний. Щоб недорого побудувати будинок під ключ, необхідно вибирати фірми з великим штатом фахівців, компетентних у питаннях створення різних видів проектів.

Не менш важливим для будівництва котеджів та будинків є геодезичний фактор. Дослідження ґрунту після отримання вже готової проектної документації може спричинити необхідність внесення змін, а значить нових грошових витрат. Тому, обираючи будівельну фірму, необхідно звертати увагу на наявність послуги проведення геодезичного обстеження ґрунту.

Що необхідно враховувати, щоб збудувати будинок недорого

Однією з основних переваг фірми ODSK перед іншими компаніями, що займаються будівництвом будинків під ключ в Одесі, є наявність укомплектованого штату різнопланових фахівців, які мають потрібний досвід та знання нюансів кожного етапу будівництва.

Наша фірма швидко вирішить усі ваші питання, допоможе побудувати будинок, ціна якого відповідає вашому бюджету. Гарантовано захистить від зайвої витрати дорогоцінного часу.

Що необхідно враховувати, щоб збудувати будинок недорого

Будівництво котеджів та будинків під ключ в Одесі - довіряйте найкращим

ODSK – це компанія, що пропонує швидке та професійне будівництво будинків під ключ за найнижчими цінами.

До ваших послуг великий штат висококласних фахівців, які мають величезний практичний досвід, знають, як знайти вихід з, здавалося б, нерозв'язної ситуації, наявність сучасної будівельної техніки, а також всіх необхідних ліцензій і дозвільної документації.

Найкращі професіонали будуть працювати над вашим котеджем або заміським будинком, і допоможуть побудувати його в найкоротші терміни. Ми завжди враховуємо думку та побажання наших клієнтів, втілюючи в реальність навіть найнеординарніші проекти. Гарантуємо високий сервіс, що унеможливлює «роздування» кошторисів, затягування термінів оформлення дозвільних документів та здачі об'єкта в експлуатацію.

Ми впевнені, що дізнавшись, скільки коштує побудувати будинок вашої мрії, ви шкодуватимете, що не звернулися до нас раніше.

Дізнатися ціни на будівництво котеджів під ключ, а також скільки коштує побудувати будинок за вашим проектом, можна заповнивши та відправивши онлайн форму, а також зв'язавшись з менеджерами компанії за вказаними на сайті номерами телефонів.

Заповнити форму
+
Дайте відповідь на 5 питань щоб отримати кошторис на ремонт
 1. крок
 2. крок
 3. крок
 4. крок
 5. крок
отримати
закрити