Терміновий ремонт квартир

Такий ремонт іноді буває дуже важливий та потрібний. Термінова послуга завжди коштує дорожче, ніж звичайна. Це послуга підвищеної вартості, що виконується завжди в терміновому режимі. Найчастіше така послуга – терміновий ремонт квартири, затребувана у новобудовах, коли квартира вже є, але ремонту в ній ще немає. Дуже хочеться якнайшвидше в'їхати в квартиру, тому іноді такі роботи затребувані. Наша компанія ОДСК за один день узгодить з вами всі роботи, які потрібно зробити, укласти договір, тому ви можете не хвилюватися за проведення термінових робіт з ремонту квартири. Це зробимо ми, а вам надамо радість від переїзду на місце проживання.

Срочный ремонт квартиры

Терміни проведення термінових робіт

При ремонті однокімнатних квартир у звичайному порядку потрібно не менше одного місяця, щоб привести до належного вигляду житло. У разі термінового ремонту квартир термін скорочується до 30-40 відсотків. Ми гарантуємо, що всі роботи будуть зроблені якісно та акуратно, просто вони будуть йти за зовсім іншим графіком. Ми підключаємо додаткові бригади, зовсім інакше плануємо свою роботу. Роботи йдуть тим самим технологічно правильним шляхом, тільки швидкість проведення робіт значно зменшується. На всі роботи, що вимагають час на застигання та висихання, залишається той самий графік, просто ми переплануємо інші роботи, щоб допомогти вам якнайшвидше отримати бажане житло.

Ціни на термінові роботи

Одеська будівельна компанія ОДСК завжди гарантує тільки якісну роботу, ви можете нам зателефонувати (093) 217-87-92 та поцікавитись вартістю термінових робіт з ремонту у квартирі. Для кожного окремого випадку у нас знайдеться спеціальний варіант обслуговування, тому просто зверніться до нашого офісу. Ми завжди раді йти назустріч нашому замовнику, зробити всі роботи якісно та добротно. Для кожного приміщення все може змінюватись в залежності від площі приміщення, бажаного рівня ремонту. Ми з вами узгодимо всі деталі, щоб ви були задоволені кінцевим результатом.

Термінові оздоблювальні роботи в квартирі

Найчастіше такий терміновий ремонт квартири необхідний як подарунок молодим парам, які щойно одружилися. Зробити такий подарунок молодятам, щоб їхнє майбутнє спільне життя складалося щасливо та дружно, можуть батьки, родичі, друзі. Велике весілля, на якому дуже багато гостей завжди радіє створенню нової щасливої родини. Поки молодята перебувають у весільній подорожі, батьки готують їм чудовий подарунок – квартиру. Ось тут на допомогу завжди приходить компанія ОДСК, ми зробимо найкращий ремонт у найкоротші терміни, ваші молоді будуть щасливі у своєму новому гарному гніздечку. Соковитий ремонт квартири теж можна зробити дуже добротним та якісним. Наша компанія зробить таку роботу з великим задоволенням, ми докладемо всі свої знання та вміння, щоб квартира засяяла чистотою та зручністю.

+
Дайте відповідь на 5 питань щоб отримати кошторис на ремонт
  1. крок
  2. крок
  3. крок
  4. крок
  5. крок
отримати
закрити