Ремонт квартир в новостройке под ключ.

Якісно зробити ремонт квартир у новобудові вдається не всім. Головна причина полягає в тому, що на відміну від вторинного житла, яке вже побувало в експлуатації, нові будівлі мають безліч особливостей, найчастіше здаються відразу після закінчення будівництва, коли усадка ще не завершена. Тому приступати до облаштування голої «коробки», де повністю відсутня обробка, а простір обмежений одними стінами, слід лише після ретельного планування з урахуванням того, що залежно від типу будинку, косметичні ремонтні роботи необхідно буде повторити через 2-6 років.

Коли можна робити ремонт у новобудові

Навіть не обізнані з питаннями будівництва покупці знають, що осідання нової будівлі з часом неминуче. Це може призводити до появи тріщин, викривлення поверхонь стін, підлоги або стелі. І навіть самий висококласний дорогий ремонт, виконаний з використанням міцних матеріалів, не здатний впоратися з деформацією, що відбувається.

Щоб не викидати гроші марно, фахівці рекомендують почекати не менше 2-3 років, перш ніж братися за капітальне оздоблення, для новобудови з цегли й не менше 3-5 років – для панельного будинку.

Це не означає, що про квартиру потрібно просто «забути». Чекаючи, доки будинок перестане «грати», можна провести деякі чернові роботи. Головне правильно продумати порядок ремонту. Тобто потрібно:

  1. врахувати основні нюанси та особливості таких будівель;
  2. докладно вивчити з чого розпочати ремонт у новобудові;
  3. як правильно його проводити;
  4. досконально прорахувати та розпланувати вигляд та функціонал майбутнього інтер'єру, щоб потім не витрачати додаткові кошти на переробку.

І тоді за кілька років можна буде розвернутися на повну котушку.

Коли робити ремонт у новобудові вирішуватиме, звичайно, її власникам. Не всі власники нового житла готові жити в оточенні голих мурів. Нарешті, обзавівшись своєю квартирою, кожен новосел мріє про якнайшвидший ремонт, який дозволить перетворити непоказну сіру коробку, без штукатурки, підлоги та шпалер на затишне і красиве житло.

Але якщо, так звані косметичні роботи, до остаточного всадження будівлі робити немає жодного сенсу, то всі курні чернові процеси з облаштування та приведення житла в порядок провести цілком реально.

Звичайно, за наявності коштів, їх найкраще довірити професіоналам, які досконало знають усі тонкощі та нюанси будівництва, мають чималий досвід і тому зроблять все максимально швидко та якісно. А можна виконати самостійно. Але при цьому необхідно мати добре продуманий план і розуміти, що доведеться самостійно вирішувати величезну кількість питань. Починаючи від промальовування плану квартири, розробки та проведення розведення електрики та сантехнічних комунікацій та закінчуючи вивезенням будівельного сміття.

І навіть невеликі помилки чи неточності, невчасно виконані окремі етапи ремонту в новобудові, можуть призвести до значних додаткових витрат, необхідності вносити коригування та переробляти значну частину робіт.

Порядок проведення ремонту у новобудові

Ремонт квартир под ключ в новостройке.

Послідовність ремонту в новобудові виглядає приблизно так:

  • планування;
  • демонтаж чи встановлення міжкімнатних перегородок, перенесення стін;
  • штроблення стін та проведення електропроводки, монтаж слаботочних систем;
  • прокладання каналізації та водопровідних труб;
  • вирівнювання стін та підлог;
  • облаштування стелі, встановлення гіпсокартонних конструкцій;
  • оформлення дверних отворів та встановлення вікон;
  • монтаж сантехніки, кухонної плити;
  • укладання підлог;
  • монтаж освітлення;
  • чистові оздоблювальні роботи;
  • встановлення кухонних меблів;
  • очищення від будівельного сміття на всіх етапах

Кожен новосел самостійно вирішує, в якій послідовності робити ремонт в новобудові, але все ж таки необхідно дотримуватися загальних стандартів, щоб не переробляти вже зроблене. Не витрачати зайвий час та гроші.

Якщо з деякими процесами можна впоратися за мінімальної кількості будівельних навичок та знань, без використання допомоги фахівців, то інші етапи вимагають обов'язкового залучення професіоналів не тільки через відсутність спеціальних інструментів та техніки, але в першу чергу для зручності та безпеки. Особливо це стосується частини електропроводки. Якщо неправильно розраховане планування кімнат або неправильно розташовані світильники тощо. принесуть виключно побутові незручності, то проблеми з протіканням труб або короткими замиканнями можуть спричинити як істотні матеріальні втрати, так і загрозу для безпечного проживання.

З чого розпочати ремонт квартири в новобудові і що варто врахувати

С чего начинается ремонт в новостройке.

Давайте розберемося у питанні: з чого розпочати ремонт у новобудові?

Складання плану приміщень

До початку проведення будь-яких будівельних робіт необхідно скласти план. Вирішити, як будуть розташовуватися дверні отвори, виглядатиме освітлення, чи потрібно перенесення або демонтаж стін, де необхідно зробити розетки, поставити сантехніку та інше. Ретельно продумати не лише весь вид квартири загалом, а й окремо опрацювати кожну кімнату. Адже від цього залежатиме і проведення електричної проводки, кількість електроточок, і виведення водостічних труб, закладка стяжки підлоги та інше.

Наявність безлічі сучасних графічних програм дещо полегшує це завдання. Але ніколи не зможе зрівнятися із роботою професіоналів.

Самостійно дуже складно розпланувати всі дрібниці, які згодом відіграватимуть дуже важливу роль:

  • скільки потрібно розеток, де їх зручніше розташувати;
  • на якій висоті ставити вимикачі (особливо актуально за наявності маленьких дітей);
  • як провести освітлення;
  • де поставити духовку, дотримуючись необхідної від холодильника чи газової труби відстань;
  • чи встановлюватимуться теплі підлоги, адже їх закладання також передбачає деякі нюанси;
  • де і в якій кількості стоятиме кухонна техніка та ін.

Такі питання необхідно вирішувати одразу.

Демонтаж зайвих конструкцій

Відразу варто визначити: чи буде потрібно перепланування? Звісно, ламати – не будувати. Але перш ніж «переносити» або прибирати стіни, необхідно переконатися в безпеці такого процесу. Знесення несучих конструкцій може значно вплинути на довговічність та надійність житла. І, навіть якщо є така потреба, робити це потрібно правильно.

Що ж до самого процесу демонтажу – він досить простий, хоч і дуже енерговитратний. Якщо не боїтеся пилу та під рукою є необхідні інструменти, впоратися з ним можна і самостійно. Головне після виконання цієї чорнової роботи добре закласти всі щілини та стики, щоб у квартирі потім не «гуляли» протяги і не губилося дорогоцінне тепло.

Вивіз сміття

Ще одне хвилююче питання – вивіз сміття. Ця на перший погляд не суттєва деталь може завдати маси клопоту та незручностей. Навіть якщо ви не плануєте зносити стіни та проводити повне перепланування на чорновому етапі ремонту будівельних відходів буде дуже багато. Прийде або скидатися з іншими мешканцями або наймати машину для вивезення самостійно, що теж обійдеться в копійчину.

Дотримання тиші

І, звичайно, питання тиші. У новобудові ремонтуються усі. Але ударними темпами покінчивши зі своїм ремонтом, сусіди неодмінно вимагатимуть дотримуватися «годинника» тиші і всі галасливі роботи доведеться виконувати уривками, дотримуючись обіднього дитячого сну, викресливши з трудового графіка вечірні години та вихідні дні.

Послідовність ремонту в новобудові

Ремонт в новостройке последовательность этапов.

Які роботи виконуватимуть першими, а які варто перенести на потім? Початок робіт:

  1. прокладання комунікацій;
  2. чернові роботи з облаштування підлоги;
  3. чернові роботи з обробки стін та стель.

Коли всі плани складено, прораховано і схвалено саме час приступати до безпосередніх робіт. Насамперед здійснюють прокладання комунікацій. На них усадка будинку не вплине. Труби, електрика, каналізація – монтаж вимагає штроблення стін та стелі, зварювання або іншого спеціального обладнання, розведення, ізоляції та ін., що займає багато часу.

На наступному етапі можна зайнятися підлогою.. Чорнова підлога теж мало схильна до первинної усадки будинку. Почекати варто лише з фінішним оформленням - укладанням ламінату, паркету або наливної підлоги. А ось виконувати монтаж теплої підлоги, з урахуванням майбутнього розміщення меблів і техніки, якщо йдеться про кухню або ванну кімнату і заливання під нього стяжки - цілком реально.

З чим варто почекати:

  1. укладання плитки та підлогових покриттів;
  2. чистова шпаклівка (стіни та стелі);

Протягом кількох перших років у новобудові не рекомендується виконувати укладання кахлю. Звичайно, сучасні технології та спеціальні матеріали допомагають «погасити» процес усадки стін за допомогою м'яких стрічок, що перешкоджають деформації та порушенню герметичності швів, але якщо ви плануєте використовувати не дешеву плитку, а дорогу кераміку – з цим краще почекати. Залишити на потім варто і чистову шпаклівку гіпсокартонних стін та стель. Там неминуче утворюються тріщини.

А ось споруджувати різні конструкції з гіпсокартону, вирівнювати за його допомогою стіни чи робити різнорівневі стелі – можна.

Дотримуючись черговості ремонту в новобудові можна уникнути безлічі проблем, позбавити себе зайвих витрат на переробку, зважаючи на усадку будинку, що відбулася і прийшла, у зв'язку з цим, в непридатність обробки, псування її зовнішнього вигляду та функціональності.

Ремонт нових квартир під ключ з ODSK

Як робити ремонт в новобудові швидко, якісно та вигідно? Відповідь одна – найняти професіоналів.

Компанія ОДСК – це професійна команда висококваліфікованих спеціалістів, яка працює для вашого комфорту. Ми не просто робимо ремонт, а надаємо найширший спектр ремонтних послуг за найвищими стандартами. Гарантуємо відмінну якість та бездоганність виконання всіх етапів облаштування квартири або заміського будинку, гнучкі терміни та прийнятну вартість.

Наші фахівці завдяки багаторічній практиці досконально вивчили всі нюанси проведення ремонтних робіт у новобудовах, оволоділи тонкощами цього відповідального процесу та готові виконувати роботи будь-якого рівня складності.

Наявність власних архітекторів, конструкторів, дизайнерів, проектувальників та вмілих майстрів дозволяє нам комплексно підходити до питання проведення ремонту під ключ та надавати широкий спектр не лише основних, а й супутніх послуг, що включають:

  • розробку проекту оформлення та дизайну квартири чи будинку;
  • безкоштовне складання кошторисів;
  • допомога у підборі та придбанні матеріалів;
  • монтаж та демонтаж стін;
  • облаштування різних гіпсокартонних конструкцій;
  • прокладання внутрішньоквартирного водопроводу та каналізації;
  • монтаж електросистем та освітлення;
  • встановлення сантехніки та меблів;
  • облаштування чорнових та чистових підлог;
  • декоративне оздоблення стелі та стін;
  • очищення та вивезення сміття.
Ми чекаємо на Вашу заявку:
Не витрачайте свій час на виснажливі ремонтні роботи – ми зробимо це за вас. Телефонуйте і наші фахівці втілять у реальність усі ваші мрії, щоб ви змогли насолоджуватися красою, комфортом та затишком вашого будинку.
+
Дайте відповідь на 5 питань щоб отримати кошторис на ремонт
  1. крок
  2. крок
  3. крок
  4. крок
  5. крок
отримати
закрити