Дизайнери вигадують чимало інтер'єрних хитрощів, які дозволяють перетворити тісну міську квартиру на повноцінні апартаменти. Один із улюблених дизайнерських прийомів – це двері-гармошка. При відкритті, розсувні міжкімнатні двері не займають багато місця біля стіни. На відміну від стандартних моделей, вони не утворюють біля себе «мертвої» зони, куди нічого не вдасться поставити.

Розсувні двері та їх переваги

Від традиційних варіантів, що коливаються, таке полотно відрізняється конструкцією: воно складається з декількох рухомих частин, які при відкритті складаються в отворі «гармошкою».

Якщо звичайні двері з'їдять 60-80 см стіни у відкритому положенні, то гармошка всього близько 10-15 см. Панелі дверей можуть бути виготовлені з дерева, дерева зі склом або пластику. Конструкцію закріплюють у металевій рамі і ставлять на рейку, якою фрагменти полотна рухаються до стіни. Найчастіше двері-гармошки мають стандартні розміри: 70, 80, 82 і 90 см завширшки і 2, 2,30, 2,50 см заввишки. Стандартна ширина панелі – 10 або 15 см, а ось товщина – 6, 8, 10 та 12 сантиметрів.

Фото двери гармошкой.

Двері-гармошки мають наступні переваги

Оригінальний зовнішній вигляд. Незвичайний естетичний дизайн оформлений у різних сучасних дизайнерських стилях. Складні двері виглядають органічно як у великій, так і маленькій кімнаті.

Простий монтаж. Таке полотно дуже легко встановлюється. Конструкція «стоїть» на рейках, а її деталі рухаються на спеціальних шарнірах.

Невисока ціна. Зазвичай такі двері мають невелику товщину та вагу, тому й коштують недорого.

Зручна конструкція. Якщо отвір у майбутньому розширюватимуть або звужуватиме, двері міняти не доведеться. Щоб адаптувати їх розмір, достатньо лише додати ще одну панель або забрати зайву.

Автоматична робота. Процес відкривання можна автоматизувати, це дуже зручно, якщо в будинку є діти (їм не доведеться щоразу просити дорослих відчинити двері).

Безшумність. «Гармошка» рухається в отворі дуже плавно і майже безшумно.

Фото раздвижных дверей в интерьере.

Недоліки розсувних дверей

На жаль, розсувні двері мають і свої «слабкі» місця – це щілини між деталями полотна. Через це страждають насамперед параметри звуко- та теплоізоляції.

Слабка звукоізоляція. Звук вільно проникає у щілини, тому такі двері не варто встановлювати у дитячій кімнаті чи спальні.

Недостатня теплоізоляція. Якщо в кімнаті часто працює обігрівач або кондиціонер, міжкімнатні розсувні двері будуть не найкращим вибором.

Двері потребують гарного догляду. Двері складаються з великої кількості невеликих секцій, тому згодом можуть заклинити. Втім, при належному догляді така конструкція залишатиметься міцною протягом тривалого часу.

Фотография раздвижной двери в квартире.

З розвитком промисловості та дизайнерських ідей люди стали сприймати двері-гармошку їх не як жорстку необхідність, а як привабливий елемент інтер'єру. Такі двері в інтер'єрі привертають увагу, вражають своїм незвичайним, оригінальним зовнішнім виглядом.

+
Дайте відповідь на 5 питань щоб отримати кошторис на ремонт
  1. крок
  2. крок
  3. крок
  4. крок
  5. крок
отримати
закрити