Говорячи про китайський стиль в інтер'єрі, не варто думати тільки про червоні ліхтарі та дракони, які стали символами цієї східної країни. Хоча вони дуже милі та різноманітні - вироби з рисового паперу з пензликами або яскраві світильники зі скляної мозаїки. Насправді вона має дуже глибоке естетичне сприйняття. І саме її свіже зітхання обіцяє докорінно переглянути наші погляди на стильний ремонт.

На противагу приглушеному мінімалізму Японії, китайський інтер'єр розбурхає будні і наповнить життя енергією. Маючи духовні традиції, можна створювати дуже цікаві сучасні простори. Наприклад, стіни можуть бути пофарбовані в різні насичені та яскраві тони: рожевий чи синій. На тлі їх вільно розташовуються контрастні елементи меблів. Навпроти жовтої стіни – синій у візерунок диван, навпроти зеленої – синій із золотом. Все залежить від того, навіщо буде призначена ця зона.

Фото китайского стиля в интерьере 

Справа в тому, що кожен колір цього народу має своє значення. Найцікавіше, що при всій своїй багатобарвності не складається враження незграбності, недоладності або несмаку. Але те, що енергетика б'є ключем, – це факт. Ремаркою можна уточнити - тільки для активних людей, які прагнуть різко змінити життя.

Дизайн интерьере в китайском стиле 

Звичайно, не варто скидати з рахунку класичних канонів країни. Імператорські палаци, напевно, найцікавіше з їхніх проявів. Основним матеріалом було дерево. Його опрацьовували вмілі руки майстрів, народжуючи ажурні візерунки. Різноманітність червоного кольору поміщають в особливий простір: парадний, офіційний та святковий. Не важливо, які асоціації, але всі вони відноситимуть до дії та таїнства.

Традиционный китайский стиль в интерьере 

Китайський світогляд дуже філософський. Для нього характерне споглядання та поезія. У садах імператори складали вірші, вбираючи фарби природи. Її дуже любили зображати на картинах, тканинах, меблях, предметах побуту аж до парасольок. Специфічні тамтешні орнаменти присвячені флористиці. Особливо шанувалися птахи, тигри, дракони. І вони дуже оживляли строгі лінії ґрат дверей та перегородок. Виділимо це також особливістю цього стилю: гармонійне поєднання діаметрально протилежного. І така любов до дрібних деталей, наче це центр світобудови.

Китайский стиль в интерьере с его восточными нотками 

Притаманний такому дизайні і глобалізм, і масштабність, і багатство оздоблення, і навмисна патетика. Ліжко має бути масивним і грандіозним. Імператорська може зайняти всю кімнату, але більш простий варіант все одно міститиме основні елементи: великі колони, широку пологу, шовкову білизну і щедро прикрашені малюнком частини їхньої тканини.

Китайське прикраса варто відзначити особливо: одне кімоно несе у собі послання. Те саме стосується посуду, постільної білизни, підносів, картин з рисових зернят або шедеврів, викладених усередині стін кістяної порцеляни.

Хоча окремі частини меблів і не вважалися чимось особливим, за якістю, рівним їм ще треба пошукати. Даються взнаки багатовікові традиції обробки. Багатошарова інтарсія, складний розпис, графічні деталі, позолота та шовкові пензлики створюють справжні предмети мистецтва. Так улюблені ширми, скрині, масивні двостулкові шафи – будь-який предмет може стати гідним не просто акцентом, а центром в інтер'єрі. Не кажучи вже про аксесуари – найтонший, відомий у всьому світі фарфор. Вази різних епох, розписні тарілки, сервізи – це не лише прикрасить будинок, а перетвориться на сімейну реліквію, що передається у спадок.

+
Дайте відповідь на 5 питань щоб отримати кошторис на ремонт
  1. крок
  2. крок
  3. крок
  4. крок
  5. крок
отримати
закрити