Потрібно також уточнити при покупці яка саме використовувалася на склі фарба. Оптимальним варіантом є нітроемаль. Або те, що зазвичай використовується для дорожніх знаків, оскільки саме такий засіб є стійким до стрибків температури, а також до різних показників вологості.
При виборі потрібно враховувати колір основного фону, так і безпосередньо малюнка. При покупці краще розглянути уважно взятий вами зразок. Фарба повинна бути набита на саму плитку, причому рівним шаром, без розлучень або потік. Це забезпечить високу якість і напрочуд гарний результат. Часто малюнок подряпується, у цьому випадку всі сліди повинні бути чіткими, а лінії досить впевненими. Наявність тріщин або подряпин, які не є частиною загального концепту, традиційно визнається шлюбом. Тому плитку при прийомі слід розглянути дуже уважно.
Окремий момент перевірки – питання запаху. Фарба не повинна відчуватися навіть тоді, коли плитку підносять безпосередньо до обличчя. Інакше це означає, що партію зарано зняли з просушки. І скляна плитка може в результаті полізти, вицвісти на сонці або ж почати деформуватися якимось чином. Наприклад, потріскатись.
Звертати увагу варто і на контур, на краї, оскільки вони є слабким місцем плитки. Ребро має бути чітко, але без зайвих сколів. І залишатися рівномірним постійно, без витончення або потовщення. При виборі потрібно взяти кілька плиток та порівняти їх між собою. Якщо вони візуально помітно відрізняються, мова йде про продукцію не дуже високої якості. А різниця в товщині також говорить про шлюб, тому що рівно покласти таку плитку не вийде, швидше за все навіть у професіонала. Врахуйте, що при покупці товару потрібно ще й придбати фарбоцемент, який підходить для фіксації подібної плитки набагато краще за звичайний цемент. І якщо ви не стикалися раніше саме зі скляною плиткою, то краще не ризикувати та не експериментувати. Уточніть у продавця всі особливості поводження з нею.