Дерево – головний акцент – особливо в кімнатах, оформлених у класичному чи сільському стилі, хоча воно чудово виглядає у фабричному лофті, промисловій вітальні чи сучасній спальні. Протягом кількох років воно було лідером серед настінних рішень, і дизайнери все ще розкривають його потенціал.

Дерев'яні панелі

Вузькі дошки, рівномірно розташовані поруч, що покривають цілі стіни або поверхні, блискучі товстим шаром лаку, що хімічно отверждается, тепер йдуть у минуле. Хоча сам метод використання дерева переживає свою другу молодість із різними емалями, фарбами чи оліями, що підкреслюють природну зернистість.

Популярний, блискучий коричневий колір замінюється модними, барвистими поєднаннями з білим, чорним та сірим на передньому плані. Вони відповідають сучасному, навіть вінтажному чи морському декору. Цей тип облицювання в сучасній версії вже не просто ряди вертикально розташованих планок – нині їх також збирають у вигляді тривимірних просторових форм або вертикально, що оптично розширює вузьку кімнату.

Деревянные панели на стене горизонтально

Ремонт обшивки повинен виконуватись за наступними кроками:

1. Першим (і найважливішим!) буде підготовка поверхні, що складається з ретельного очищення та шліфування дощок вручну або машиною з використанням наждакового паперу з розміром зерна від 120 до 200 (залежно від ступеня нерівності підкладки).

2. Наступний етап включає заповнення всіх видимих дефектів дерев'яним шпателем, видалення пилу і висушування поверхні.

3. Потім приступаємо до фарбування акриловим, декоративним та захисним лаком або фарбою, призначеною для використання усередині будівель.

Оновлене дерев'яне облицювання здобуде друге життя, а у мешканців – цікаве оздоблення приміщення, яке, крім візуальних цінностей, також гарантує додаткову звуко- та теплоізоляцію.

У сільському варіанті

Сільський інтер'єр – дерев'яні меблі та настінні прикраси у цьому варіанті чудово підкреслюють ідилічний характер дизайну. Ці дизайни натхненні заміськими хатами та атмосферними садибами. Повний природних прикрас та квітів, що викликають красу природи: приглушений зелений, затемнений синій, пастель, брудно-білий, а також коричневі та бежеві кольори, які можна використовувати з дошками. Ті, що на стіні, будучи тлом декору, мають бути далекі від ідеалу. Вони мають виглядати старими, з видимими нерівностями та саднами, ніби їх забрали прямо з музею. Щоб отримати результат мрії, фарбуйте балки прозорим, матовим лаком або фарбою. Також можна використовувати метод декоративного розпису, який називається вайп.

Стирання – це спосіб зістарити дерево. Завдяки цьому дошки виглядають більш зношеними і підходять для приміщень із сільським родоводом. Цей метод підійде не тільки для стін, а й для меблів.

Як досягти цього ефекту:

• нанесіть фарбу вибраного кольору (наприклад, коричневий, сірий або бірюзовий);

• покрийте місця, які будуть «протерті» воском або препаратом з воском, який запобігатиме проникненню наступних шарів глибоко в деревину;

• потім настав час нанести контрастний відтінок фарби (наприклад, білого) і «протерти» фрагменти воску тупим ножем;

• в кінці потрібно лише кілька порізів наждачним папером, нанести захист лаком, і все готове.

Стена из досок в спальне
Деревянная стена с подстветкой
Гостинная в деревенском стиле

Вибілені дошки в стилі сканді

Найбільш часто використовуваний колір при фарбуванні старого облицювання – білий. Він також популярний у нещодавно збудованих квартирах, де він створює фон декору у скандинавському стилі. Його найбільш важливими особливостями є перевага тонких відтінків, природних текстур та великої кількості світла, як природного, так і штучного. Scandi заснований на таких матеріалах, як дерево, плетіння, джут, бавовна або льон, а всюдисуща білизна обігрівається дерев'яними аксесуарами та зеленими кімнатними рослинами. У цьому кліматі дошки – дуб, сосна чи ялина – обов'язкові. Ось чому варто зробити їх основним активом. Вузли та зерна, видимі під шаром білої фарби, принесуть інтер'єру затишну атмосферу.

Кухня-столовая в скандинавском стиле
Белая деревянная стена в спальне
Белые достки в скандинвском интерьере

Природні компроміси

Великою перевагою дерева є його універсальність. Його можна легко комбінувати з іншими оздоблювальними матеріалами. Він супроводжується каменем, він сприятиме створенню класичного декору, з бетоном і цеглою, він викличе індустріальний мотив. Натуральні, екзотичні дошки у більш темній версії гармонують із сучасною вітальнею та трохи більш насиченими відтінками, такими як темно-синій, пляшково-зелений або графіт, а сосна чи дуб, пофарбовані у світлі тони, стануть тлом для фотогалереї у скандинавському чи мінімалістичному стилі. де першу скрипку грають білі, бежеві та сірі.

Використання дерева на невеликому фрагменті або у формі єдиної стіни, оживить та урізноманітнить простір.

Від підлоги до стелі

Коли дерево є домінуючим і зустрічатиметься всюди - від підлоги до стелі, таке розташування нагадуватиме стильну гірську хатину. Особливо якщо як доповнення знайдені товсті, м'які килими та флористичні прикраси, а стіни та дерев'яні елементи виділені натуральним кольоровим лаком. Можна розраховувати на більш сучасний клімат, якщо меблі набувають модульних, геометричних форм, і на додаток до коричневих і бежевих кольорів у кімнаті переважатимуть гірчично-жовтий, темно-зелений або темно-синій.

Натуральні предмети інтер'єру є одним із стійких напрямків в облаштуванні квартир. Тим не менш, ця категорія включає не тільки стильні прикраси: вази, фоторамки, абажури і статуетки ставлять на камін. Це також неочевидні рішення, такі як дерево на стіні! Його використання – гарантія оригінального ефекту! Виглядає ефектно у всіх стилях та кольорах, додаючи затишок у кімнату.

Пам'ятайте, що матеріал, який використовується у такій великій кількості, може візуально приголомшити інтер'єр та зменшити його візуально. Однак цього враження можна уникнути, якщо використовувати дерево, пофарбоване в різні, але в той же час кольори, що збігаються. Наприклад, використовуйте білу або бежеву фарбу на стіні та покривайте підлогу безбарвним лаком. Він допоможе зберегти деревні зерна та ефективно підкреслити його структуру.

+
Дайте відповідь на 5 питань щоб отримати кошторис на ремонт
  1. крок
  2. крок
  3. крок
  4. крок
  5. крок
отримати
закрити