Стиль Техно переважно приваблює молодь, яка живе у швидкому, сучасному життєвому ритмі. Енергійне покоління, що постійно поспішає і зайняте, яке цінує кожну хвилину свого часу, рідко буває вдома. Воно вважає за краще оформляти своє житло в чітких геометричних лініях, можливо, з голими бетонними або цегляними стінами, з холодним сталевим відтінком. У приміщеннях не застосовуються прикраси, дрібнички та аксесуари.

Основні характеристики стилю Техно

Використовується багато скла, пластику та металу. Меблі вибираються строгої форми, практичні, що поєднують кілька функцій. Усі предмети виконані у вигляді прямокутників різних розмірів. Основними кольорами інтер'єру вважаються нейтральні білі, сірі, металеві відтінки. Як акцентні плями додаються темно-бордові, коричневі, бронзові тони.

Стиль з'явився наприкінці минулого століття, під час науково-технічного прогресу, що набирає швидкість. Спочатку розглядалися приміщення, аналогічні виробничим цехам та складам. Відсутність яскравого освітлення, обрізані труби, кольорові обірвані дроти, товсті кабелі дають відчуття нереальності та вигадки.

Внутрішнє оздоблення

"Техно" підходить для просторих високих приміщень. Вікна мають бути більших розмірів. Зонування кімнат оформляється перегородками із металевих решіток, стелажів. За допомогою горизонтальних пиломатеріалів робиться другий поверх до кабінету та спальні. Для доступу на антресолі встановлюються сходи різних видів. Стіни мають грубу шорстку поверхню. Часто залишають необробленим цеглу та бетон. Стельові перекриття залишають необробленими, із незакритими балками.

Застосовуються також пластик та панелі з металу. Можливе використання натяжної глянсової стелі, сірого чи металевого кольору. Підлоги рекомендуються з кахлю або наливні. За бажанням застосовується паркет, що підходить за кольором до інтер'єру квартири.

Міжкімнатні та вхідні двері виготовляються зі звичайних матеріалів - дерев'яні, металеві, зі вставками зі скла.

У дизайні вирішальним чинником є освітленість. У житлових кімнатах не вішається центральна люстра. Монтуються лише точкові світильники для зонування та виділення окремих ділянок у приміщенні. Рекомендується встановлення на стелі та стіни ламп з гнучкими штативами для зміни напрямку світлового потоку. Велика кількість дзеркал і металевих блискучих поверхонь зорово збільшує об'єм кімнати, створює відчуття вільного простору.

Меблі використовуються вбудовані. Шафи збираються із металевих модулів. Спинки та ніжки стільців виглядають, як вигнуті труби. Моделі столів мають скляні прозорі стільниці. Низькі дивани та крісла прямокутної форми покриваються світло-сірою або білою оббивкою.

У спальні обстановка облаштовується затишніше. Стіни обробляються бляклою штукатуркою або клеяться шпалери нейтральних кольорів. У кімнаті має бути трюмо, або вішається велике дзеркало, встановлюється туалетний столик. У центрі приміщення встановлюється звичайне ліжко. Поруч знаходиться тумбочка з настільною лампою. Спальне місце кріпиться на невеликому піднесенні. Підлога покривається маленьким килимком. Шафа можна зробити у формі сейфа стандартного розміру.

Привабливо, зручно оформляється дитяча. Застосовується меблі трансформери. Наприклад, крісло-ліжко або складаний стіл для виконання домашніх завдань. У кімнаті є килим. Встановлюються пристрої для занять спортом.

У кухні стіни можна не обробляти, залишити цегляну кладку або первісний бетон. Ставиться гарнітур із металевим фасадом. Фартух застосовується зі скла або металу.

У ванній стіні облицьовуються кахлем або пластиком. Рекомендується скляна душова кабіна. Сантехніку можна набувати з бронзи, строгої геометричної форми.

У квартирах практично не використовуються тканини. Замість фіранок на віконні отвори вішаються рулонні штори або жалюзі будь-якого типу.

Головною особливістю стилю є ультрасучасна побутова техніка, комп'ютери, електронні пристрої. Відповідним варіантом для однокімнатних квартир і малогабаритних студій вважається система "розумний будинок". Світло, що запалюється, вчасно включений телевізор, пральна машина, що самостійно працює, збереже час молодій сім'ї, звільнить її від побутових проблем. У молоді буде більше можливостей для цікавих занять та подорожей.

Кухня в техно-стиле Двухуровневая квартира - стиль техно Техно стиль в гостинной Спальня в техно-стиле
+
Дайте відповідь на 5 питань щоб отримати кошторис на ремонт
  1. крок
  2. крок
  3. крок
  4. крок
  5. крок
отримати
закрити