Якщо квартира невелика, то, проводячи в ній ремонт, власник житлового приміщення, напевно, замислиться над заміною ванни на душову кабіну. Ванна кімната це місце, де людина проводить гігієнічні процедури. При них він може відпочити та розслабитися завдяки досягненню бажаної релаксації.

Мешканець хоче змінити ванну на душову кабіну не тому, що вона його чимось не влаштовує, а з метою економії простору. Питання про те, що краще, ванна або душова квартира, викликає чимало суперечок серед прихильників та противників душових кабін. Не вщухають вони й досі. Прихильники душових кабін стверджують, що вони значно заощаджують корисний простір приміщення. Її досить легко встановити та не потрібно при її експлуатації складного догляду. Сучасні моделі мають чудовий дизайн, що дозволяє вдало їм вписатися в інтер'єр ванної кімнати. До того ж сьогодні вони мають численні додаткові функції. Користувач може скористатися гідромасажем, функцією тропічного душу та багатьма іншими можливостями.

За допомогою душової кабіни можна заощадити час та гроші. Дуже зручна вона для людей похилого віку. Їм не доведеться переступати через високий борт ванни, що зробити в похилому віці досить проблематично. У цьому значно знижується ризик отримання різних травм.

Якщо в сім'ї є діти, найвигіднішим варіантом буде придбання душової кабіни з глибоким піддоном. Вони із задоволенням у ньому хлюпаються. Перебуваючи в душовій кабіні, доросла людина може легко відповісти на телефонний дзвінок.

Вибираємо душову кабіну

Сьогодні без проблем можна придбати моделі з різними формами, розмірами та різною комплектацією. Вибір відповідного варіанту залежить від смаку та переваг господаря приміщення. Існує маса варіантів, які зможуть задовольнити запити навіть найвибагливішого споживача.

Кабіни бувають прямокутної форми та у вигляді кутового варіанту. Можна підібрати відкриту або закриту модель із наявністю або відсутністю додаткових можливостей. Все залежить від переваг споживача та величини його бюджету.

Якщо невелика ванна за розмірами, то відмінним варіантом буде придбання кутової душової кабіни. Але при цьому слід враховувати і габарити самого споживача, який використовуватиме таку кабіну.

Душевий піддон

Він може бути різним за своєю формою. Трапляються варіанти з плоскою, увігнутою формою, а також глибокі душові піддони. Виробляють їх також із різних матеріалів. Для їх виготовлення використовують чавун, акрил, залізо, вкрите емаллю. Кожен з них має свої властивості та характеристики.

Піддон із заліза добре прогріватиметься, але також видаватиме значний шум від падаючої води. Піддони із кераміки досить добре тримають тепло. Їх недолік полягає в тому, що вони дуже тендітні. Піддон з акрилу дуже м'який і здатний прогнутися під масою людини, що використовує кабіну. Тому вони потребують зміцнення. Також має значення вид матеріалу для виготовлення бічних панелей та дверей. Краще використовувати скло, оскільки пластик здатний досить швидко втратити свій первісний вигляд.

Квадратный душевой поддон самый распространенный. Его форма подойдет почти для всех ванных комнат. Также одной из самой популярных форм душевого поддона является квадрат с одним скругленным углом.

Складання душової кабіни

Будь-яка модель комплектується виробником доступною для розуміння інструкцією зі збирання. Можна збирати душову кабіну самому, але краще звернутися по допомогу до фахівця.

Перш ніж купувати душову кабіну, слід поцікавитися значенням тиску в системі водопостачання. Від цього залежатиме сам процес підключення. Наприклад, при слабкому тиску навряд чи вдасться використати функцію гідромасажу. Для того, щоб придбати кабіну конкретних розмірів, необхідно знати площу ванної кімнати.

Перед складання слід детально ознайомитися з інструкцією. Бажано перед початком скласти план виконання робіт. Установка душової кабіни потребує наявності у ванній рівних стін. Для того щоб підключити гарячу та холодну воду, знадобиться трійник.

Складання здійснюється з проходженням низки етапів:

• Спочатку збирається піддон. Необхідно приєднати ніжки та сифон. Висота ніжок регулюється рівнем. Піддон розташовується в строго вертикальному положенні і знаходиться вище, ніж каналізаційний трійник. Для того щоб перевірити герметичність, шланг необхідно з'єднати з трійником, а в піддон налити води. Коли перевірку буде завершено, піддон слід встановити на місце.

• На наступному етапі монтуються бічні панелі. У простому варіанті вони кріпляться до стіни. У цьому випадку монтаж кабіни вважатимуться закінченим. Якщо йдеться про кабіну закритого типу, то здійснюють складання каркаса. Для кріплення деталей є спеціальні пази, що розташовані на піддоні. Фіксація здійснюється за допомогою болтів. Після цього всі стики необхідно закласти герметиком.

• Потім встановлюється дах, виконується підсвічування та монтується лійка.

• Далі справа дійшла до встановлення дверей. Якщо вони розсувного характеру, слід провести регулювання роликів.

• Задня панель, на думку більшості фахівців, встановлюється на завершальному етапі виконання робіт.

• Насамкінець проводять монтаж усіх аксесуарів.

Красиво душевая кабина со стеклянными перегородками смотрится с облицовкой, как в другой части комнаты. В ванной в бежевых тонах с душевой хорошо будет смотреться декор красных оттенков. Серые душевые панели органично вписываются в ванные комнаты со схожими тонами серого. Не бойтесь экспериментировать со стеклянными панелями - есть неплохие варианты с узорами и разными цветами. Вот еще вариант душевой в с серыми оттенками стен в ванной.

Зібрана конструкція повинна бути герметичною, а у самому ванному приміщенні бути досить гарна вентиляція. Бажана установка фільтрів для води. Не секрет, що вода споживачеві подається неналежної якості. За умови правильного складання та подальшої грамотної експлуатації душова кабіна користувачеві буде служити довго.

+
Дайте відповідь на 5 питань щоб отримати кошторис на ремонт
  1. крок
  2. крок
  3. крок
  4. крок
  5. крок
отримати
закрити