Облаштування приміщення повністю відбиває розмірене благополучне життя англійських аристократів. Основними рисами інтер'єру є стриманість, респектабельність і манірність. Обстановка в будинку виглядає добротною та практичною. Все майно привозилося з колоній – Індії, Австралії, Америки та Африки. Старовинні меблі, виготовлені з натуральних матеріалів, посуд, декор дбайливо зберігалися і передавалися у спадок. У приміщенні не передбачається установка на увазі новітньої побутової техніки, будь-яких сучасних пристроїв, призначених для виконання господарських функцій.

Правила оформлення інтер'єру:

- обов'язкове зонування всіх житлових кімнат;

- вікна робляться невеликих розмірів, часто використовуються вітражі;

- застосовуються лише натуральні матеріали – дерево, камінь, текстиль;

- у квартирі, бібліотеці або вітальні обов'язково потрібен камін;

- для неяскравого м'якого освітлення в кожній кімнаті встановлюються кілька видів освітлювальних приладів (бра, торшери, настільні лампи);

- можливе планування в невеликих приміщеннях передбачає симетричне розміщення предметів меблів з урахуванням максимального використання вільних площ;

- текстиль для оббивки та штор має бути лише натуральним. Тканини можуть бути однотонними, в клітину, смужку або із зображенням дрібних рослин та квітів;

- як декор застосовуються фотографії членів сім'ї, цікаві епізоди з їхнього життя. На стінах розташовуються портрети, картини з пейзажами, дзеркала в дорогих рамах. На полиці ставляться вази та статуетки.

Основними кольорами стилю вважаються – коричневі, бежеві, теракотові та темно-зелені тони. Кімнати з вікнами на південь оформляються світлішою – сірою та бежевою обробкою. На півночі внутрішнє облицювання робиться шоколадним і темно-зеленим.

Оформлення стін

У приміщенні використовуються натуральні дерев'яні панелі, паперові шпалери, водні фарби. Покриття можна поєднувати. Внизу, на половину чи одну третину перегородки облицьовуються панелями з дуба чи горіха. Верхня частина стіни, що залишилася, фарбується світлішою, однотонною фарбою. Ділянки поділяються горизонталлю молдингами. Паперові шпалери для низьких приміщень рекомендується вибирати у вертикальну смужку, яка візуально збільшує висоту стель. У просторих кімнатах використовується оздоблення з вишуканими, хитромудрими візерунками та орнаментами.

Стельове покриття

Стелі біліться або фарбуються білими водоемульсійними фарбами. При бажанні можна залишити балки, що несуть, або спеціально нагорі встановити дерев'яні дошки. Матеріал повинен бути відшліфований, оброблений безбарвним лаком на водній основі або фарбою, що поєднується за кольором із покриттям стін або стелі. По периметру укладається химерна ліпнина, що підходить під колір внутрішнього оздоблення. Якщо дозволяє інтер'єр, додаються золотаві смужки та вкраплення.

Підлога робиться з дорогого паркету або шліфованої дошки. У сучасних ремонтах використовуються замінники - інженерна дошка, ламінат з різними малюнками та відтінками, керамічна плитка з поверхнею, що імітує природний камінь. У житлових кімнатах на підлогу кладеться килим великих розмірів із етнічним орнаментом країн, що були англійськими колоніями.

Меблі, що застосовуються

В англійському стилі не використовуються гарнітури. Кожна окрема шафа, комод, полиці та тумбочки зроблені з дуба, червоного дерева або менш дорогого горіха. У дверцята зазвичай вставляються невеликі ділянки вітражів. Вони виглядають привабливо та вишукано. Візерунки, смуги та клітка на оббивці меблів повинні поєднуватися із зображенням на шпалерах. Закруглені підлокітники, ніжки на кріслах та стільцях можуть виготовлятися зі світлих або темних сортів дерева. У кімнаті виникає відчуття спокою та комфорту.

Оформлення освітлення

У великих приміщеннях, розділених на зони, призначені для читання, вечірнього чаю, рукоділля, розміщуються окремі освітлювальні прилади. Біля крісел і диванів ставляться торшери, кріпляться настінні бра та старовинні світильники. Якщо в кімнаті високі стелі, то вішається центральна кришталева або скляна люстра з підвісками. У спальні на тумбочках розміщуються невеликі лампи. Туалетний стіл висвітлюється бра, яке кріпиться до стіни на потрібному рівні. Люстри на стелі використовуються середніх розмірів із двома або трьома ріжками. У просторій їдальні по центру ряд підвішуються кілька однакових люстр з кованими елементами. У кухні світильники потрібні над робочим столом та варильною плитою.

Необхідні тканини

Для штор та портьєр застосовується оксамит, шовк, льон. На карнизи кріпляться полотна з тканини з прикріпленими обтяжувачами, для рівного розподілу гарними хвилями. Наволочки на дивані подушки різних розмірів шиються із ситця в смужку та клітку. Столик для рукоділля накривається лляною скатертиною з мереживом або вишивкою.

Окрасою обстановки служать розставлені на полицях і комодах порцелянові статуетки, вази та свічники. Виставляються колекції ляльок у різних етнічних шатах, мода на які почалася у вікторіанську епоху.

У будинку, оформленому в англійському стилі, спокійно та затишно. Міцні стіни захищають його від зовнішніх стресів сучасних темпів життя. Інтер'єр підходить для людей, які працюють у домашній обстановці, яким потрібний кабінет та велика бібліотека. При облаштуванні квартири, в англійському стилі можна оформити тільки кабінет, для решти кімнат - дитячої, вітальні та спальні, вибирається яскравіше оздоблення з різними фарбами та новітніми предметами побутової техніки.

+
Дайте відповідь на 5 питань щоб отримати кошторис на ремонт
  1. крок
  2. крок
  3. крок
  4. крок
  5. крок
отримати
закрити