Нейтральний чорний колір завжди був уособленням класики, суворості та респектабельності. Найчастіше, перебуваючи в домашньому оздобленні, він навівав похмурі думки, але з часом думка про нього змінилася. Зараз у дизайні інтер'єру він асоціюється з розкішшю та владою, надає приміщенню певної таємничості та величі.

Будь-який колір взятий для оформлення, має свої недоліки і переваги. Але будь-які мінуси можна перетворити на плюси. А які можуть бути мінуси чорного кольору? Практично жодних, якщо правильно підібрати комбінацію кольорів при оформленні.

Головне не переборщити із чорним кольором, просто акуратно вписати його в загальний стиль інтер'єру. Чорна ваза або чорні віконні рами, чорний диван або одна чорна стіна.

Якщо кімната невеликого розміру, надлишок темного кольору візуально її зменшить, зробить її похмурою і буде в ній неприємно. Але якщо чорний колір взяти у вигляді додаткового фону та виділити їм деякі предмети інтер'єру, це додасть їм виразності та загальне враження від такого дизайну перевершить усі очікування. Чорний елемент виконуватиме відволікаючу роботу та приміщення візуально збільшиться.

Чорний і білий

Комбінація з чорного та білого кольорів - це класика і безпрограшний варіант. Але є деякі нюанси при використанні цих двох протилежних кольорів:

у поєднанні чорний і білий колір ніби дроблять простір. При використанні дрібних деталей можна одержати не кімнату, а мозаїку. У зв'язку з цим вибір слід припинити на великих елементах;

  • занадто строгі лінії теж призведуть до поділу простору;
  • плавні вигини зроблять малюнок розмитим. Краще вибрати середину. Суворість ліній розбавити плавністю згинів;
  • чорно-біла клітинка, смужка та дрібний білий малюнок на чорній стіні втомлює око та викликає роздратування.

Оформити кімнату в чорно-білих тонах можна за будь-якого стилю, але найкраще для цього підходить стиль мінімалізм, де все лаконічно та зручно.

Черный и белый - фото 1.

Черный и белый - фото 2.

Черный и белый - фото 3.

Черный и белый - фото 4.

Черный и белый - фото 5.

Чорний з жовтим або помаранчевим

Поєднання таких кольорів у чистому вигляді занадто агресивне, тому воно розбавляється білим або сірим кольором, які пом'якшують обстановку, а при додаванні деякого візерунка інтер'єр отримує деяку родзинку.

Черный с желтым или оранжевым - фото 1.

Черный с желтым или оранжевым - фото 2.

Черный с желтым или оранжевым - фото 3.

Черный с желтым или оранжевым - фото 4.

Черный с желтым или оранжевым - фото 5.

Чорний та зелений

Не дуже часто трапляється таке поєднання. Але якщо виникло бажання оформити кімнату в такому кольорі, то за основу взяти зелений колір і кілька його колірних тональностей, а додати чорний у вигляді акценту або підкреслити їм загальні лінії.

Черный и зеленый - фото 1.

Черный и зеленый - фото 2.

Черный и зеленый - фото 3.

Черный и зеленый - фото 4.

Чорний та червоний

Пристрасне поєднання кольорів і воно може виражати будь-що, тривогу, небезпеку, пристрасть, дивлячись, в якому контексті воно подано. У чистому вигляді такий тандем представлений у стилі неоготика. А якщо їх союз розбавити, наприклад білим кольором, то можна отримати чарівне та магічне поєднання. Таке зібрання квітів будь-яку кімнату зробить стильною, святковою і від негативу не залишиться сліду.

Черный и красный - фото 1.

Черный и красный - фото 2.

Черный и красный - фото 3.

Черный и красный - фото 4.

Чорний та пастельний

Всі пастельні відтінки поєднуються із чорним кольором. Вони насичуються ним і від цього стають яскравішими і набувають деякої значущості і водночас не перевантажують простір своєю яскравістю.

Черный и пастельный - фото 1.

Черный и пастельный - фото 3.

Черный и пастельный - фото 4.

Хоча чорний колір і викликає деяку похмурість, але при правильному доборі поєднання кольорів в інтер'єрі, він підкреслить його переваги і зробить його більш вишуканим.

+
Дайте відповідь на 5 питань щоб отримати кошторис на ремонт
  1. крок
  2. крок
  3. крок
  4. крок
  5. крок
отримати
закрити