Відразу хотілося б відзначити, що основною рисою підвісних стель є можливість приховати від прискіпливих очей електричні дроти, елементи вентиляції, комунікації, дефекти конструкцій та інше. Що, певною мірою, розв'язує руки і у випадках освітлення та у розділенні кімнати на візуальні світлові зони. На вигляд підвісні стелі варто розділити на монолітні та модульні.

Монолітні підвісні стелі

Характерними представниками монолітної підвісної стелі, є гіпсокартонна стеля та натяжна стеля, що дозволяють реалізувати не тільки прості та елегантні, але й найсміливіші та хитромудріші, багаторівневі конфігурації стелі. В основі стелі гіпсокартонної лежить каркас, який збирається з металевих профілів, до якого кріпляться гіпсокартонні листи. Згодом зібрана конструкція для досягнення ідеальної поверхні шпаклюється та затирається.

Натяжна стеля є каркасом, виконаним з рейки, на яку натягується мембрана з ПВХ плівки, або з тканини, просоченої полімерним складом. Плівка ПВХ може бути глянсова, матова або сатинова. За бажанням на плівку можна нанести всілякі малюнки.

Модульні підвісні стелі

В основі модульної підвісної стелі лежить каркас, на який тим чи іншим чином вкладаються складові елементи - рейки або касети. Вони своєю чергою різняться між собою лише формою, у першому випадку це довгі прямокутники, можна сказати стрічки, тоді як у другому квадрати чи близькі до них прямокутники. Якщо ви в дитинстві любили збирати конструктор, то монтаж цього виду підвісних стель доведеться вам до душі. Матеріали, вигляд, фактура та колір елементів каркасу підвісної стелі настільки різноманітні, що для цього потрібна окрема тема.

+
Дайте відповідь на 5 питань щоб отримати кошторис на ремонт
  1. крок
  2. крок
  3. крок
  4. крок
  5. крок
отримати
закрити