Насамперед, помилки можуть бути через те, що людина не має необхідного досвіду. Ті, хто хоче зробити ремонт, іноді лінуються подивитися всю необхідну інформацію і дізнатися, як робити правильно.
У більшості помилок допускаються в наступному:
- робота з гіпсокартоном;
- ремонт електричної проводки;
- монтаж підлоги.
Сьогодні, одним із найголовніших матеріалів у будівництві є гіпсокартон. Його застосовують для обробки стін або стелі. Він ідеально підходить для приховування недоліків. Також за допомогою цього матеріалу можна зробити різні види декорацій. Варто врахувати, що гіпсокартон не можна застосовувати у місцях із високою вологістю. Якщо прикріплювати гіпсокартон на стелю, треба застосовувати якомога більше матеріалів для кріплення.
Щодо проведення проводки, то часто виникають проблеми з перенесенням розеток. Варто врахувати, що в жодному разі не можна застосовувати роздільну проводку – наприклад, з алюмінію та міді. Для цього найкраще застосувати з'єднувач. Якщо не застосувати з'єднувач, це може призвести до пошкодження всіх приладів електрики.
Щодо підлоги, то тут теж можна припуститися багато помилок. Наприклад, неправильне вирівнювання. Якщо хочете змінити покриття підлоги, наприклад, лінолеум, то підлога повинна бути ідеально рівною. Для цього роблять стяжку. Після чого, підлога повинна висохнути, зробити її ґрунтовку. А тільки потім можна покривати підлогу.
Це саме стосується стелі. Якщо стеля буде з гіпсокартону або буде натяжною, тоді не застосовують способи її вирівнювання, оскільки ці матеріали добре приховують всі недоліки. Однак якщо на стелю будуть клеїтися шпалери, або вона фарбуватиметься, тоді її треба обов'язково вирівняти, і усунути щілини. Так само, як і підлога, стелю треба ґрунтувати, а тільки потім робити монтаж. Додатково його можна утеплити матеріалами для ізоляції. Однак, застосовувати їх треба тільки в тому приміщенні, де високі стелі.
Як бачите, новачок може припуститися безлічі помилок. Тому для ремонту в квартирі краще запросити спеціаліста. Або ж попросити когось із досвідчених друзів, аби допомогли. Не варто приступати до роботи лише з знань, а чи не досвіду.