Чим швидше людина реагує на вологі стіни, тим менше проблем у неї буде пізніше, але звідки вода, що осідає на стінах? І що ще важливіше, як вирішити проблему вологої стіни? У цій темі потрібно дотримуватися терпіння та часу. Вологі стіни створюються водою, найлютішим ворогом кладки. Якщо вологі стіни не виявляються надто довго, вони можуть викликати у людей головний біль, втому, подразнення шкіри та слизової оболонки, напади астми, занепокоєння, бронхіальні захворювання чи алергії.

Як розпізнати вологі стіни?

Навіть за першої найменшої підозри потрібно перевірити проблему за допомогою так званого вимірювача вологості. Цей простий у використанні пристрій вимірює наскільки вологі стіни.

Вологі стіни протягом тривалого періоду починають видавати земляний та затхлий запах. Ще однією ознакою вологих стін може бути вікно, в яке стікає конденсат. І шпалери відклеюються самі по собі, або частинами, найчастіше починається це по кутах. Також може впасти плитка, якщо стінка за нею мокра. У гіршому випадку, коли вода тече на стіну у великій кількості або вже протягом тривалого часу, навіть сама кладка починає руйнуватися, фарба стіни лопається разом зі штукатуркою, а під нею з'являються голі камені. Унікальними показниками для вологих стін також є плями, які можуть змінюватись від білого до жовтого кольору. Вони виникають тому, що вода розчиняє солі із мінеральних будівельних матеріалів.

Якщо на вологих стінах вже утворилися коричнево-чорні гриби або навіть зелено-чорні плями плісняви, настав час залучити експерта.

Які причини існують для вологих стін?

Причини вологих стін різноманітні, тому потрібний регулярний контроль. Найчастіше за цим стоїть одна з цих причин: неправильне нагрівання, провітрювання та сушіння.

  1. Провітрюються та нагріваються неправильно. Різниця між кімнатною температурою та зовнішньою температурою занадто велика. В результаті на стіні утворюється конденсат і протягом короткого часу вона стане вологою.
  2. Після пошкодження водою стіни було висушено лише поверхнево, але недостатньо довго. Волога все ще сидить у кладці.

Технічні проблеми

Технічне обладнання, такі як пральні машини, посудомийні машини або кондиціонери можуть втратити воду.

Знос матеріалу

  1. Ущільнення душу чи ванни протікають. Після кількох років щоденного використання силіконові шви можуть мати отвори, через які вода стікає у стіну під час прийняття душу чи купання. Навіть найменшої кількості води достатньо, щоб завдати великої шкоди. Особливо, коли волога проходить за дзеркалами плитки.
  2. Водопровід протікає. Це може бути як прісноводна, і каналізаційна труба.
  3. Розрив труби, який не був виявлений протягом тривалого періоду часу, або розрив труби, який був негайно виправлений, але не правильно усунений.

Оскільки вода не просто тече прямо, слід досліджувати причини вологих стін. Іноді може допомогти план будинку. Які кімнати поділяють стіну або мають стіни, що збігаються? Для одноповерхових квартир це легко зрозуміти, для багатоповерхових будинків часто відкривається перший план будівництва. Занадто легко забути, що, наприклад, стік душа знаходиться всього за кілька метрів від стіни, впритул від вітальні. Або що над плямою на стелі – вікно. Якщо перед штукатуркою встановлений трубопровід і труба, потрібно витягнути їх і уважно оглянути, щоб зрозуміти, в якій стіні проходить якась труба.

Наступний крок - сушіння стіни, що має виконуватися експертом. Якщо вологість занадто сильна в кладці, у гіршому випадку необхідно замінити окремі камені або навіть цілі секції стіни. Після аналізу збитків можна поговорити з експертом у тому, яку частину роботи треба зробити скорочення витрат самостійно.

Які заходи можливі?

Якщо у вологій стіні в будинку є безперервний шов, то ставиться клиновидно-що надходить лист з хромованої сталі з великим тиском по цьому шву, щоб розчин був витіснений вгору і вниз. Якщо шва не існує, професіонал може розрізати цегляну кладку у відповідному місці. Це робиться переважно у старих будинках.

  1. Метод буріння – цей метод найпростіший для дому у боротьбі з вологими стінами: за допомогою свердла отвори просвердлюються, а потім заповнюються хімічним гідроізолятором. Засіб вводиться у стіну через резервуар, що кріпиться у свердловинах.
  2. Ін'єкція тиску - перший крок для ін'єкції тиску також полягає у свердлінні багатьох отворів у вологій стіні. Потім хімічний гідроізолятор міститься у стіну, але з машинним тиском.
  3. Інфрачервоні панелі – ще один спосіб сушіння вологих стін. Це інфрачервоні панелі, які висять перед вологою кладкою та переносять вологу на поверхню стіни, де вона потім сушиться. Пластини також можуть бути використані як додатковий захід після низки попередніх процедур сушіння.
  4. Електрофізична процедура – при цьому способі на вологу стіну кріпиться невелика коробочка, яка за допомогою електричної напруги має витісняти воду. Постійна напруга до 60 вольт повинна гарантувати, що стіна висохне.
+
Дайте відповідь на 5 питань щоб отримати кошторис на ремонт
  1. крок
  2. крок
  3. крок
  4. крок
  5. крок
отримати
закрити