Особливістю стилю фьюжн є поєднання непоєднуваного, нагадування чогось футуристичного, тільки бачиться простота і єдність різних форм. Тому характерними рисами напряму є:

- Простота

- Єдність

- Баланс

- Вишуканість

- Яскраві кольори

- Різноманітність текстилю

- Антикваріат та вінтажні деталі

- Різноманітність палітри

Для початку варто звернути увагу на палітру, яка використовується у стилі фьюжн. Фоновими кольорами може бути білий, коричневий або сірий. А як акцент композиції застосовуються рожевий, жовтий, синій, блакитний або червоний.

Серый с желтым в интерьре

Різні візерунки, що поєднуються між собою, також характеризують цей стиль. Кучеряві, вигнуті візерунки, геометрія, етномалюнки, анімалізм, клітина у поєднанні зі смужкою. Це не єдині деталі, які є індивідуальними для фьюжн.

Обои в клетку в компанте фьюжн

Багато напрямків вимагають використання тільки натуральних матеріалів, тільки для стилю, що розглядається, в них немає необхідності. Тут можна виявити фантазію в комбінації штучних матеріалів із натуральними. Також часто застосовують бамбукові, пробкові, паперові шпалери, натуральний та штучний камінь, дрібну мозаїку, кераміку, натуральне дерево, ламінат та штукатурку. Головне не забувати про правильне поєднання матеріалів, щоб візуальне підтримувалося тактильним ефектом. Наприклад, якщо стіна виконана річковою галькою, то на дотик текстура повинна бути без шорсткості і гладкою.

Ідеально комбінується глянсова поверхня з об'ємними тканинами (оксамит, килими, навіть шкіри тварин). Наприклад, ліжко можна оформити за допомогою об'ємного ліжка з подушками.

Для обробки стелі можна використовувати будь-який матеріал та колір, але зазвичай дизайнери віддають перевагу білому покриття. Або стелі немає, зате є скляний дах, що дозволяє наповнити приміщення натуральним освітленням. Для ефекту дзеркала часто застосовують світлу глянцеву натяжну стелю.

Як варіант стіни можна виконати в комбінації дерев'яних панелей з дрібною мозаїкою, або корковими шпалерами з білою або сірою штукатуркою. Великі фотографії, постери, дзеркала та афіші доповнять образ.

Особливу увагу дизайнери приділяють освітленню. У приміщення має бути як основне світло, так і підсвічування конкретних деталей. Часто використовують торшери; галогенове підсвічування; точкові, поворотні, підвісні та настільні світильники. Вони можуть бути будь-якої геометричної форми.

Зациклюватися на меблях немає необхідності. Зазвичай її обирають із різних колекцій. Різні предмети декору, які не повторюються, є важливим моментом у стилі ф'южн.

Наприклад, обідній стіл та навколо нього несхожі один на одного стільці. Всі предмети меблів можуть бути різноманітними, проте загальна деталь у них має бути, це може бути шкіряна вставка або однаковий принт.

Кухня-столовая в стиле фьюжн

При виконанні приміщення у стилі фьюжн слід скористатися деякими рекомендаціями:

1. Не можна перевантажувати простір меблями та деталями.

2. У цьому випадку епатаж – це головна риса стилю.

3. Змішуючи деталі за матеріалом, кольором та фактурою не можна забувати про почуття міри.

Стиль фьюжн є популярним напрямом сучасності, за допомогою якого можна висловити власне я, не боятися поєднувати непоєднуване і втілити свої ідеї в інтер'єрі. Головне не забувати про баланс і почуття міри.

+
Дайте відповідь на 5 питань щоб отримати кошторис на ремонт
  1. крок
  2. крок
  3. крок
  4. крок
  5. крок
отримати
закрити