Кожен дбайливий батько хоче, щоб кімната його малюка була найкращою кімнатою, намагаючись наштовхати в неї все, про що мріяв у дитинстві кожен із батьків, це і космос, і феї, і машини на стіні. Але треба замислитися, ремонт у дитячій - справа серйозна, і щоб зробити її максимально комфортною для дитини, етапи ремонту потрібно продумати. Інакше з кімнати вийде щось схоже на «каляку-маляку». Тому при оформленні кімнати потрібно дотримуватися ряду правил, щоб не допускати помилки.

Найпоширеніші помилки

Помилка 1. Невеликий простір

Не потрібно виділяти для дітей найменшу кімнату, тому що у маленького господаря в одній кімнаті має розташуватися цілий світ, що включає кілька зон, для яких потрібне місце.

Помилка 2. Батьківські мрії

Кімната не повинна відповідати мріям батьків, оскільки у дитини свої смаки та інтереси.

Помилка 3. Сюжетність

Не потрібно оформляти кімнату у певному сюжетному стилі, такий інтер'єр швидко набридне як дитині, так і батькам.

Помилка 4. Інтер'єр на виріст

Не дуже добрий варіант облаштування кімнати дитини трьох років, як для дошкільника. Комп'ютер, глобус, бібліотека дитині ще не потрібні.

Помилка 5. Політ фарб

Занадто велика різноманітність фарб в інтер'єрі дитячої кімнати створить ефект «вінегрету». Дитині важко буде концентруватися у такій атмосфері. Краще зупинитись на світлих тонах та розбавити декількома яскравими фарбами.

Помилка 6. Спальне місце

Не потрібно облаштовувати спальну зону під вікном, оскільки вікно – це джерело протягів. До того ж найкраща ця область для робочої зони, оскільки вона найбільш освітлена.

Помилка 7. Захаращення

При заповненні кімнатного простору, не потрібно дотримуватися принципу «всього потроху», в кімнаті повинні бути лише необхідні для комфортного життя дитини речі. В основному це ліжко, шафка для одягу, стелаж або контейнер для іграшок, стіл та стілець. Навряд чи дитині знадобляться громіздкі комплекти м'яких меблів з дивана та крісел, або шафа-купе під стелю.

Помилка 8. Недостатнє освітлення

Освітленість у дитячій кімнаті має бути рясною, тому що при нестачі світла у малюка може зіпсуватися зір. До стельової люстри необхідно додати настінні світильники.

Помилка 9. Занадто дорогі матеріали для оздоблення та меблі

Не варто в дитячу кімнату купувати дорогі шпалери та меблі. Причина не в тому, що потрібно на дітях економити, а в тому, що дитині важливий комфорт, а всі ці дорогі аксесуари лише дорослим. Тому нехай шпалери та меблі будуть не дорогими, їх зіпсувати не шкода буде. Занадто дешеві меблі та матеріали - теж не є добре, вони менш якісні і можуть нашкодити здоров'ю малюка. Тому при покупці потрібно бути дуже уважними.

Ошибка 10. Ковролін

Так, вона м'яка, тепла, покриває всю підлогу і виглядає естетично, але в ній багато мінусів. Наприклад, його складно мити. Діти ще трохи «незграбні» створіння, можуть пролити фарбу, можуть намалювати на підлозі, а також справить свої потреби повз горщик. Все це прибирати дуже складно. До того ж ковролін – це пилозбірник. У важкодоступних місцях буде накопичуватись пил, що може призвести до розвитку проблем з дихальним апаратом дитини. Краще постелити лінолеум, його зручно мити і маленький килимок у ігрову зону.

Помилки інтер'єру можна перераховувати вічно, у статті розказано лише про основні. Не всі батьки стежать за модою, не всі мають смак, не всі можуть самі правильно облаштувати дитячу кімнату. Що ж робити у такому разі? По-перше, перед тим як робити ремонт у кімнаті, потрібно скласти чіткий план, ґрунтуючись або на своїх знаннях, або з інформації з літератури, або подивитися на просторах інтернету. По-друге, найпростіший, але більш витратний варіант — звернутися за допомогою до якісних фахівців, які працюють у цій сфері.

Підсумовуючи, можна дійти висновку, що облаштування дитячої кімнати – це не просто поклеїв шпалери та поставив ліжко, а дуже серйозну справу, яка потребує планування, уваги та відповідальності, адже від того, як спланований інтер'єр залежить не тільки настрій дитини, а й її прагнення. розвиватися і, звісно ж, його здоров'я.

+
Дайте відповідь на 5 питань щоб отримати кошторис на ремонт
  1. крок
  2. крок
  3. крок
  4. крок
  5. крок
отримати
закрити