Стиль «крафтсмен» виник на початку 1900-х років у відповідь на масове виробництво дешевих товарів. Саме тоді дизайнерський рух Craftsman вирішив визнати цінність ручної роботи теслярів та ремісників, високо відзначивши якість та майстерність зроблених вручну речей. З того часу багато прикрашені меблі, плитка ручної роботи та добре продумана простота продовжують нас зачаровувати.

Дизайн кухні в стилі «крафтсмен» привертає увагу чудовими кухонними шафами, відомими прямими класичними формами, високою якістю та мінімальним орнаментом. Для їх виробництва використовується лише натуральне дерево, найчастіше дуб, вишня чи клен. Красу дерева не зафарбовують, лише підкреслюють тим чи іншим тоном, а додаткові кольорові акценти використовують у прикрасах, щоби ще більше підкреслити високу якість меблів. Найкращі матеріали для декору меблів - антична бронза і матове скло, що створюють теплу, традиційну атмосферу.

Кухня с фасадом из натурального дерева.

Кухня из натуральных материалов.

Такий стиль передбачає просторе приміщення з великою кількістю природного освітлення, тому потрібні великі подвійні віконця з дерев'яною обробкою. І жодних бляшаних чи сучасних світильників! Підвісні лампи та люстри, ось що має освітлювати таку кухню. Відповідними кольорами для стилю «крафтсмен» вважаються земляні або нейтральні – сірі, кремові, цегляні, приглушені зелені та коричневі. Яскраві акценти доречні, але вони мають лише наголошувати на красі дерева.

Стиль крафтсмен с серым фасадом кухни.

Бледно-зеленая кухня.

Кухня кремового цвета.

Одним із найпомітніших елементів класичного дизайну «крафтсмен» є підлога з натурального дерева або з плитки світлих кольорів (від світло-сірих до традиційних коричневих відтінків). Менш дорогим та близьким за кольором та фактурою відповідним матеріалом є ламінат. 

Розбавити велику кількість деревини можна антикварними аксесуарами, залізними виробами і дрібницями з каменю, що акцентують увагу. Меблі повинні відповідати кухонним шафам за кольором та за якістю. Хромовані стільці гарні в сучасному дизайні, але не в цьому. Тут доречні якісні дерев'яні стільці або табурети в тон шафам або забарвлені кольорами, які використовувалися для оформлення приміщення. Повернення глибоких раковин у фермерському стилі дозволяє додати фінальний штрих до нової кухні. Це не єдиний варіант для миття, але, безумовно, один із найкращих. Якщо раковина в старому стилі не підходить, можна вибрати будь-яку іншу глибоку мийку, наприклад, з нержавіючої сталі. Дверні ручки та кріплення раковини мають бути витримані в одному стилі. 

Створення кухні в стилі «крафтсмен» – не просто саморобний проект, воно потребує професійних навичок у обробці деревини, якими не має звичайний ентузіаст. Для виготовлення меблів для такої кухні знадобиться допомога професіоналів, та й коштуватиме вона чимало. Але, зрештою, саме так можна отримати чудову, оригінальну кухню, яка не лише втілюватиме мрію, а й відповідатиме поставленим цілям.

+
Дайте відповідь на 5 питань щоб отримати кошторис на ремонт
  1. крок
  2. крок
  3. крок
  4. крок
  5. крок
отримати
закрити